Firma

Firma FIL-POL Jan Jacek Gajewski-Ołdakowski działa na rynku od 12 lat. W ostatnich 5 latach rozszerzyliśmy swoją działalność m.in. o kompleksowy zakres prac związanymi z lodowiskami.

Specjalizujemy się w montażach , demontażach projektowaniem i wypożyczaniem sztucznych lodowisk stacjonarnych i mobilnych. Stawiamy namioty do przykrycia lodowisk, odśnieżamy, robimy przeglądy, naprawiamy powłoki. Prowadzimy pełen zakres prac w obszarze przeglądów jak i napraw agregatów chłodniczych. Posiadamy również w swojej ofercie wynajem maszyn do pielęgnacji lodu ROLBA. Budujemy i wyposażamy strefy sportów miejskich W naszej kompleksowej ofercie znajdą Państwo wszystkie urządzenia związane z funkcjonowaniem lodowisk i boisk plażowych.

Dokładnie planujemy każdą inwestycję związaną z budową i prowadzeniem oraz całą infrastrukturą lodowisk. Dysponujemy profesjonalną ekipą zgranych ludzi, którzy zawsze służą pomocą i doświadczeniem. Współpracujemy z wiodącymi firmami w branży.

Sukcesywnie podnosimy sobie poprzeczkę, żeby sprostać Państwa potrzebom. Naszym celem jest dobra realizacja, długotrwała współpraca i zadowolenie klientów z dobrze wykonanej pracy. Co za tym idzie, sprawianie radości ludziom korzystającym z lodowisk.

Zapraszamy do współpracy!

Współpracujemy z firmami: